Elektryk Warszawa Żoliborz Usługi Elektryczne Instalatorstwo

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług Elektryk Warszawa Żoliborz jakimi są usługi elektryczne a także instalacje elektryczne.

Usługi Elektryczne Warszawa Żoliborz Instalacje Elektryczne

Rozwiążemy każdy twój problem związany z elektrycznością lub elektryką. Pomożemy między innymi zamontować sprzęt AGD , wymienimy instalację elektryczną w domu jednorodzinnym,mieszkaniu,hali .Pomożemy w wykonaniu instalacji ogrodowej , sprawdzimy w jakim stanie jest instalacja elektryczna . Damy oświadczenie w jakim stanie jest instalacja elektryczna. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy nie tylko umiejętności, ale również uprawnia 1 KV, co w przypadku elektryki jest kluczową sprawą, gdyż na każdym etapie trzeba należy o wszelkie zabezpieczenia, dokładność, ale również estetykę pracy. Dzięki temu nasi klienci mogą być spokojni i mają gwarancję profesjonalnie wykonanej roboty.

Usługi Elektryczne

W swojej ofercie mamy jeszcze między innymi:

-Instalacje elektryczne
-Budowa instalacji elektrycznej
-Montaż instalacji elektrycznych w nieruchomościach
-Oświadczenia o stanie instalacji elektrycznej

-Rozbudowa rozdzielnic elektrycznych
-Montaż licznika energii
-Podłączenie kuchenek gazowych itp.
-Oświetlenie przy domowe
-Sprawdzenie instalacji elektrycznej

Instalacje Elektryczne

Pamiętaj by podłączaniu różnego rodzaju urządzeń elektrycznych skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców. Nigdy nie podłączaj i nie naprawiaj instalacji jeśli nie masz żadnego doświadczenia i wiedzy bo może to spowodować przykrymi konsekwencjami i dużymi kosztami ewentualnej naprawy. Wszelkie naprawy a także instalacje elektryczne związane są z dużym ryzykiem niewłaściwego podłączenia jeśli podłącza to osoba niewykwalifikowana.

Jeśli masz pytania związane z montażem, instalacją lub z naprawą instalacji elektrycznej możesz zadzwonić  skontaktować się z Nami lub skorzystaj z formularza. Możesz także skontaktować się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie.Skorzystaj z naszych usług elektryk Warszawa Żoliborz!

Uprawnienia SEP do 1 KV

Kontakt Adam Zaporski
tel 601 20 52 12

Dodaj komentarz