Elektryk Warszawa Ochota

Usługi elektryczne instalatorstwo.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług instalatorskich jakimi są usługi elektryczne Warszawa Ochota i instalacje elektryczne.

Elektryk Warszawa Ochota

 

Elektryk Warszawa

Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z:

-Sieci elektryczne
-Serwis instalacji elektrycznej
-Wymiana instalacji elektrycznych w blokach i domkach jednorodzinnych
-Oświadczenia o stanie instalacji elektrycznej

Jeśli potrzebujesz takiej osoby jak Elektryk Warszawa Ochota, usług związanych z podłączeniem płyty indukcyjnej, montażem gniazdek elektrycznych, podłączeniem włączników światła a także zamontowaniem oświetlenia możesz kontaktować się z Nami telefonicznie. Działamy na terenie całej Warszawy a także okolic. Każdą prace staramy się wykonać szybko a także dokładnie.

Pomożemy także w podłączeniu różnego rodzaju urządzeń elektrycznych

Rozbudowa rozdzielnic elektrycznych
Licznik energii elektrycznej
Podłączenie kuchenek gazowych itp.
Montaż różnego rodzaju lamp na terenie posesji

Instalacje Elektryczne Warszawa Ochota

Doświadczeni instalatorzy i elektrycy z uprawnieniami  zapewnią profesjonalne podłączenie różnych urządzeń elektrycznych .Pamiętaj tylko profesjonalne podłączenie urządzeń elektrycznych uchroni Cię od wszelkie naprawy. Dobrze wykonane instalacje elektryczne zapewnią bezawaryjną pracę na długie lata.  Skorzystaj z naszych usług elektryk warszawa Ochota!

Jeśli masz pytania związane z montażem, instalacją lub z naprawą instalacji elektrycznej możesz zadzwonić i skontaktować się z Nami. Możesz także skontaktować się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie.

Uprawnienia SEP do 1 KV

Kontakt Adam Zaporski
tel 601 20 52 12

Dodaj komentarz