Elektryk Warszawa Wola usługi elektryczne instalatorstwo.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług jakimi są usługi elektryczne i instalacje elektryczne - Elektryk Warszawa Wola.

 

Elektryk Warszawa Wola, usługi elektryczne i instalacje elektryczne

Elektryk Warszawa

Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z:
- Sieć elektryczna
- Naprawa instalacji elektrycznej
- Montaż instalacji elektrycznych w nieruchomościach
- Instalacje odgromowe i przeciwprzepięciowe

Jeśli potrzebujesz usług związanych z podłączeniem płyty indukcyjnej, montażem gniazdek elektrycznych, podłączeniem włączników światła a także zamontowaniem oświetlenia możesz kontaktować się z Nami telefonicznie. Działamy na terenie całej Warszawy a także okolic. Każdą prace staramy się wykonać szybko a także dokładnie.

Pomożemy także w podłączeniu różnego rodzaju urządzeń elektrycznych
- Rozdzielnice zasilające
- Montaż licznika energii
- Podłączenie kuchenek gazowych itp.
- Oświetlenie przy domowe
- Dokumentacja o stanie technicznym instalacji elektrycznej

Instalacje Elektryczne

Pamiętaj by podłączaniu różnego rodzaju urządzeń elektrycznych skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców. Nigdy nie podłączaj i nie naprawiaj instalacji jeśli nie masz żadnego doświadczenia i wiedzy bo może to spowodować przykrymi konsekwencjami i dużymi kosztami ewentualnej naprawy. Wszelkie naprawy a także instalacje elektryczne związane są z dużym ryzykiem niewłaściwego podłączenia jeśli podłącza to osoba niewykwalifikowana. Skorzystaj z naszych usług elektryk warszawa wola!

Jeśli masz pytania związane z montażem, instalacją lub z naprawą instalacji elektrycznej możesz zadzwonić i skontaktować się z Nami. Możesz także skontaktować się poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie.

 

Uprawnienia SEP do 1 KV

Kontakt Adam Zaporski
tel 601 20 52 12

Dodaj komentarz